Titanic - Minecraft Movie

49 Views
Published
Cześć :) Po bardzo długim czasie mojego bycia na youtube, uzyskałem to co od początku chciałem uzyskać. I po 5 latach się udało. Nad samym filmem pracę zacząłem 02/02/2016r, jednakże nad budową titanica 03/03/2014r ,a ukończyłem 18/03/2016r. co prawda pomiędzy tym była prawie pół roczna przerwa. Pierwszy film o titanicu na moim kanale ukazał się 12/04/2014r. i była to najsurowsza wersja statku, która nie miała praktycznie w ogóle detali. Po 2 miesiącach ukazał się trailer filmu który miał być równo rok temu, jednakże moje plany zostały pokrzyżowane i nie wyszło. Jednak po miesiącu ukazał się kolejny i do dziś ostatni film o titanicu. Był on tam pokazany po bardzo dużej przebudowie.
Przebudowane zostało m.in cały kadłub, łodzie ratunkowe, detale z zewnątrz jak choćby 'brązowe linie' na górnym pokładzie statku. Zostało także wykończone wnętrze pokładu A i B.
Wtedy zakończyłem pracę nad titaniciem prawie na pół roku. I na początku roku 2015 rozpocząłem ponownie prace które trwały do dziś. Obecnie statek jest wykończony w 100% z pełnym umeblowaniem itp. Także to chyba wszystko na temat mojej historii z titaniciem w minecrafcie. Sam z siebie jestem bardzo dumny, że udało mi się odwzorować tak dokładnie. Nie spodziewałem się, że to tak wyjdzie :).

Ja już kończę i zapraszam was do oglądania, a także odwiedzenia mojej strony na fb i odwiedzenia strony projektu titanica na planet minecraft :)

Miłego Oglądania!

Facebook: https://www.facebook.com/Baro2000kk
Planet Minecraft: http://www.planetminecraft.com/projec...
Category
Classic
Be the first to comment